fbpx

Bizimle çalışmak ister misiniz?

   

İşe Alım ve Yerleştirme


MOREVİM TASARRUF A.Ş Ailesi olarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek amacıyla seçme yerleştirme sürecinin kurum geleceğimize ve kurumsal başarımıza stratejik anlamda doğrudan etki eden bir süreç olduğuna inanmaktayız.

   

Özgeçmiş taramasında ihtiyaç duyulan pozisyon için belirlenen niteliklere haiz adaylar ön görüşmeye davet edilerek işe alım sürecimiz başlatılmış olur. Ön görüşmede adaylara pozisyon gereğine göre mesleki bilgi sınavları ve kişilik envanterleri uygulanabilmektedir. Ön görüşme sonunda pozisyon için olumlu değerlendirilen adaylar mülakata davet edilir. Yetkinlik bazlı gerçekleştirilen mülakatta kurumumuzun odaklandığı iki stratejik nokta;

   

- Aday yetkinliklerinin işe uygunluğu,

- Adayın kurum kültürümüze uygunluğudur.

   

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde süreci olumlu sonuçlanan ve onaylanan adayımıza kurumumuzca iş teklifi yapılarak işe alım sürecimiz tamamlanmış olur.

Ayrıca, işe alım sürecimizde şirketimizi tercih ederek başvuruda bulunan ve görüşmeye/mülakatlara katılan değerli adaylarımıza, sonuçlanan her bir pozisyonla ilgili olarak elektronik posta ve gerekli durumlarda telefon ile bilgi verilmektedir.

   

MOREVİM ailesine katılmaya ne dersiniz? Formu eksiksiz doldurun, biz size ulaşalım.

   

    • CV'nizi ekleyin.

      (Maksimum 5MB'a kadar PDF, XLSX ve DOCX formatları.)

    WhatsApp Destek