fbpx

Hakkımızda

Morevim tasarrufa dayalı finansman sektörüne, yepyeni  finans modellerinin yanı sıra enerji yatırımları yapabilme fırsatlarını da getirmiştir. Ülkemizin birlik ve beraberliğinde bizimde katkımız olsun diyerek çıktığımız bu serüvende, ‘Morevim ile Enerjini Yatırıma , Yatırımını ise Enerjiye Dönüştür ’ sözleriyle toplumda yer edinmek en büyük mutluluğumuzdur.

Morevimin toplumumuz için hazırladığı yöntemler, ev,araba,enerji hissesi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih edilecek tasarruf yöntemleri olacaktır. Bu sayede artık faizsiz ev,araba,enerji hissesi sahibi olmak veya tasarrufa dayalı yatırım yapabilmek çok daha kolay ve güvenilir olacaktır.

Ülkemizde Morevim sayesinde gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken faizsiz, masrafsız ;  kredi masrafı gibi ek maliyetler olmadan da hizmet alabilmektesiniz. Bu sayede geleceğinizi faizsiz enerji yatırımlarına çevirebilir ve ‘Geleceğimizi Enerji Yatırımlarına Çeviriyoruz’ sloganıyla enerji hissesine sahip olabilirsiniz.

Morevim, en iyi hizmeti sizlerle buluşturmak adına 27 yıllık inşaat ve enerji sektöründeki tecrübesine ek olarak , tasarrufa dayalı  finansman sektöründeki güçlü kadrolarla yola çıkmıştır. Bu sayede sizlerin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar tüm çözümler sizler için hazırlanmaktadır.

Toplum için en çok fayda sağlayacak olan tasarrufa dayalı  yöntemlerimiz ve yatırım modellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu modelleri hazırlarken gerek 27 yıllık tecrübeli kadromuz  gerekse inşaat ve enerji şirketlerimiz ve güçlü sermayesi sayesinde herşey müşteri memnuniyeti odaklı hazırlanmıştır.Tüm şubelerimiz dünyadaki ileri düzey teknoloji ilkeleri  hedefe alınarak hazırlanmış ve sizlerin hizmetlerine sunulmuştur.

27 yıldır ülkemizin ekonomisine gerek inşaat alanın da, gerek enerji sektörün de katkı sağlamaktan onur ve gurur duymaktayız. Artık Morevim ile ülkemizin ekonomisine tasarrufa dayalı finansman sektöründe de yeni iş istihdamları oluşturmanın mutluluğunu yaşayarak , sizlerle ev,araba,enerji hissesi sahibi olmak isteyen 81 ilden tüm halkımızın hayallerini gerçeğe dönüştürmenin sevincini, gururunu taşıyoruz.

Sizleri  Morevim ile Enerjinizi Yatırıma , Yatırımınızı ise Enerjiye Dönüştürmeye Davet Ediyoruz.

Sesimizle , enerjimizle bir telefon kadar yakınız…
444 5 128

WhatsApp Destek