fbpx

Başkanın Mesajı

Ömer Faruk GÜLEŞ

Makina Müh. Ömer Faruk GÜLEŞ
Yön.Krl.Bşk

Son yıllarda, gerek Türkiye’de gerek dünya genelinde ekonomi ve politikada yoğun dalgalanmalar yaşandı. Dünya ticaret savaşları, faiz artışları, gıda fiyatlarının küresel ölçekte tırmanışı gibi birçok olumsuz konu dünyada olduğu gibi ülkemizin gündemini de kapladı. 2020 yılı ise, öngörülerde bulunmanın zor olduğu bir yıl olarak karşımıza çıkıyor. Hepimiz için tedbirli davranmamız, tasarrufu elden bırakmadan gelişmeleri çok yakından takip etmemiz ve hızlı aksiyon almamız gereken bir yıl olacak.
  
27 yıllık ticaret tecrübesi ile ülkemizin ihtiyacı olan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Birikim Sistemi olan MOREVİM markasını oluşturmanın heyecanı içerisindeyiz.

Sahip olduğumuz yönetim ve çalışan kapasitesi, genlerimizde bulunan girişimci ruh, yenilikçi donanım ve uygulama kabiliyetlerimizle her alanda büyük avantajlara sahibiz. Bu avantajları geleceğe dönük olarak en verimli şekilde kullanabilmek için organizasyonumuzu, yetenek havuzumuzu, altyapı ve sistem yatırımlarımızı doğru planlamalarla daha da geliştireceğiz.

Morevim olarak aksiyon almamız gereken en önemli noktardan biri de enerji üretimi olduğunun farkındayız. Bununla ilgili şirketimizin son 5 yılda yaptığı Güneş Enerji Sistemleri, Biyogaz Enerji Sistemleri ve argesi devam eden Rüzgar Enerji Sistemleri ile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu aşamadan sonra hedefimiz müşterilerimizin destek ve iştirakleri ile Türkiye’de enerji alanında ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ ilkesi ile çok daha iyi noktara varmak.

2019 ve sonrası için  iyi planlanmış, öngörülü ve temkinli bir yaklaşımla, yaşanan değişimleri dikkatle analiz ederek alabileceğimiz pozisyonla ilgili bize esneklik kazandıracak adımları atarak işlerimizi yöneteceğiz. Yenilikçi ve öncü karakterimizden ödün vermeden işlerimize dört elle sarılacağız ve faaliyette bulunduğumuz her alanda paydaşlarımıza ve ekosistemimize değer katmayı sürdüreceğiz.

Bizlere inanan, güvenen, katkıda bulunan tüm çalışan ekiplerimize ve müşterilerimize  Morevim A.Ş adına teşekkürlerimi sunarım.

Makina Müh. Ömer Faruk GÜLEŞ
Yön.Krl.Bşk

WhatsApp Destek